Shtepi ne shitje Penthose(kati i fundit panoramik) ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 28/09/2023 16:10 Post ID: 121199


Pagesa

700,000 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 973.00 m2 me 4 Tualete
Kati Penthose(kati i fundit panoramik) Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 2959 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku - Harta
Lexime 309

Shitet, Penthouse 4+2+5 + garderobë + depo+ lavanteri + zyrë + verandë.
Adresa: Tiranë, Fresku, Rruga Muhamet Deliu.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe apartamenti : 345 m2.
• Sipërfaqe verande: 628 m2.
• Kati 5.
• Orientim veri-jug -lindje- perëndim.
• Ndërtim i ri.
• Mobilim modern.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Vetrata alumini me gaz argon.
• Me panel diellor.
• Tendë elektrike.
• Parket AC5 me fugë.
• Me ashensor.
• Me sistem chiller.
• Me oxhak.
• Punime cilësore.

Organizimi:
• 2 ambiente ndenje dhe ambient gatimi i vecuar, korridor shpërndarës, 4 dhoma gjumi me tualet secila, tualeti kryesor, garderobë, depo, zyrë, verandë, tarracë e shfrytëzueshme dhe e izoluar.

Detaje të tjera:
• Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Cdo ambient i pronës ka dalje në verandë dhe ndricim natyral.
• Ofron pamje nga Dajti dhe Tirana, qetësi, privatësi e komoditet.
• Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !