Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 69,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 16/04/2023 18:14 Post ID: 120212


Pagesa

69,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 72.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 295 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake ne afersi te KMY - Harta
Lexime 331

ID : 4129365

Ne shitje ne Laprake ne afersi te KMY, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 71.6 m², kati 4 ne nje pallat ekzistues parafabrikat. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor shperndares te dhomave, ballkoni eshte mbyllur dhe ndare ndermjet aneksit dhe tualetit. Shitet bosh.

Cmimi 69000 Euro