Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 169,900 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 09/12/2023 10:31 Post ID: 118136


Pagesa

169,900 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 94.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 653 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Ish parku i autobusave - Harta
Lexime 102

Shitje , Apartament 2+1,Ish parku i autobusave,Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 94.4m2.
• Kati 7
• Ne faze Ndërtimi.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Lokacion perfekt.
· Cilesi e lartë ndërtimi
· Kubature dhe organizim perfekt