Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 79,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 15:36 Post ID: 116492


Pagesa

79,500 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 54.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 305 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa ISH FUSHA AVIACIONIT - Harta
Lexime 214

Apartamenti ndodhet tek Ish Fusha e Aviacionit. Objekt banimi dhe shërbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë.

Informacion mbi apartamentin:
• Pallat i Ri

• Sipërfaqe e apartametit (Bruto): 72 M²
• Kati 10 Banim

Organizimi :
• Salloni i ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon

Cilësime të tjera
• Në fazë ndërtimi
• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!