Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 51,480 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/04/2023 07:42 Post ID: 115973


Pagesa

51,480 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 66.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 220 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1205

SUPER OKAZION

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE NE ASTIR

Prane Vila L
Sip. te ndryshme
Orientim me drite natyrale
Kontakto per cmimin

1+1 me sip 66 m2, kati 2
1+1 me sip 63 m2, kati 8
3+1 me sip 129 m2, kati 9

Ne faze Tulle

Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.

MUNDESI IDEALE PER BANIM !


in House Real Estate