Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 92,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/04/2023 10:22 Post ID: 111773


Pagesa

92,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 71.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 363 Euro
Distanca 2.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 127

ID 4129359
Te Varri i Bamit rruga Xhanfize Keko, shitet super apartament 2+1, siperfaqja 71 m² neto , pallat parafabrikat, sistem kapot, kat i 2, strukture e rregullt, mobilim modern, investim i ri dhe cilesor. Organizohet ne sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, i shtruar i gjithi me parket, kondicioner ne cdo dhome, ndricues Led, punime te reja dhe cilesore, elektroshtepiake te reja te nje cilesie te larte, orientim me diell, ndricim natyral, sistem kamerash 24 ore, dritaret PVC me dopio xham dhe xhami i jashtem termik, shkalla e investuar me pllakat e reja dhe grafiato, uje 24 ore , depozite dhe pompe silencioze. Ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme.

Cmimi 92000 euro.