Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 203,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 28/11/2023 09:46 Post ID: 108814


Pagesa

203,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 116.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 11 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 856 Euro
Distanca 1.62 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 206

Shitet, Apartament 2+1 Rezidenca White Tower, Komuna Parisit.
Informacion mbi pronen:

• Siperfaqe bruto: 116m2.
• Siperfaqe neto: 96.7m2.
• Kati 11 banim.
• Ne faze ndertimi, ne proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilesime te tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpendares.
• Ndriçim natyral.
• Kubature e rregullt.
• Me ashensor.

Godina e propozuar eshte konceptuar si nje objekt i zhvilluar ne vertikalitet. Objekti, ne 2 katet e para zhvillohet me ambjente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mesiperme do jene banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet me te ndryshme me hapsira te bollshme.

Fasada e objektit synon te kete nje simetri ne grid-in e tij, per t'u lehtesuar nga nje hapje ne katin e katert, te cilat ne konturimin e objektit ne vetvete lehtesohen nga perdorimi i elementit te xhamit. Ky kat eshte me i larte ne lartesi sesa kati mesatar i objektit.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !