Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 06/03/2023 02:53 Post ID: 105805


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 86.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 414 Euro
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa rruga e thesarit - Harta
Lexime 706

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e pare ne nje pallat te ri me ashensor tek rruga e thesarit prane Spar 2 . Apartamenti organizohet nga nje koridor i cili ben shperndarjen , nje soxhorno e madhe bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ka orientim nga jug - perendimi dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me shume informacion na kontaktoni.
Agjensi Imobilare!