Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 25/02/2023 12:42 Post ID: 103355


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 297 Euro
Distanca 4.90 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Kastriotet, Tirana, Albania - Harta
Lexime 72

🛑Shitet Apartament 2+1 ,100m/2
ℹ️Tipologjia 2+1+2 eshte e ndare ne nje sallon te madhe bashke me guzhinen ,2 dhoma gjumi 2 ballkone dhe 2 banjo.
🪜Kati 5 Banimi me Ashensor.
📝Me çertefikate pronsie!
💵Çmimi 80.000€ Pak i Diskutushem.
📍Adresa: Tek Pallati i Verdhe ne Kthese Te Kamzes.

Kodi: 0054