Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 110,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 03/03/2023 15:47 Post ID: 101382


Pagesa

110,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 108.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 409 Euro
Distanca 2.73 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, prane Bllokut Gintash - Harta
Lexime 438

ID :

Ne Laprake, prane Bllokut Gintash, Shitet Apartament 2+1 me Kuzhine ne Vete ne Ndertim te Ri me Ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 (i fundit). Siperfaqe Totale 107.9 m² ne Certifikate Pronesie, Apartamenti shitet bosh, ka hapsire te bollshme dhe planimetri shume te rregullt. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar (mundesi shume e mire per investim). Organiyohet ne: 2 dhoma gjumi, Kuzhina me Vete, Korridori i madh qe ben shperndarjen e te gjithe ambienteve, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje depo funksionale.
SHITET 110000 euro