Shitet Apartament 2+1 Fier Fier

Shtepi ne shitje 02/12/2022 20:57 Post ID: 92752


Pagesa 55,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 2+1, Pjeserisht e mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 229 Euro
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa https://www google com/maps/place/40%C2%B04332 0%22N+19%C2%B03336 7%22E/@40 7255529,19 5601879,15z/data=!4m4!3m3!8m2!3d40 7255529!4d19 5601879?force=q - Harta
Lexime 39

Shitet Apartament 2+1 ne fier pran kupoles i mobiluar me 2 tualete , 1 tualet eshte brenda dhomes matrimoniale dhe ka dritare.
Aredimi eshte bashkohor.
Eshte investuar ne pllaka ne te gjith ambjentin
dhe ne tavan.
Shtepia eshte 85m2 kati i 8
Pallati eshte i ri me ashensor.
Per me shum info ose nje vizit ne pron kontaktoni ne nr e whatsapp