Shitet apartament 1+1 ne faze karabinaje prane vilesL, ne Kashar Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2022 18:40 Post ID: 92750


Pagesa 70,775 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 74.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 272 Euro
Distanca 8.22 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Kashar, Albania - Harta
Lexime 23

Disponojme apartament 1+1 per shitje tek Rruga Bulevard, Kashar || Ne faze karabinaje || Kati 4 || Pallat i vitit 2021-2022 (dhe vazhdojne akoma punimet) || Ndertime shume cilesore || Orientimi i apartamentit eshte e gjitha nga lindja || Disponon 2 ashensor || Parking i garantuar -2 ||  Zhvillimet qe zona ka fituar kohet e fundit  mundesojne jetese komode me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese te qete.


*Te dhenat e Ndarjes:

- 1 dhome gjumi

- 1 sallon me kendin e guzhines

- 1 tualet 

-1 ballkon (me dalje ne dhomen e gjumit)


-Kati: 4

-Izolim termik

-Izolim akustik ndermjet apartamenteve 

-Vetratat alumin dopio xham

-Hidrosanitare Incaso

-Parket AC4

-Sistem Chiller

-100% e shfrytezueshme

-Tualet me dritare  


*Siperfaqja:

-74.4 m2 (s. bruto)

-64.6 m2 (s. neto) 

-9.8 m2 (s. e perbashket)


*Karakteristika:

-Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shume prane stacionit te urbanit dhe dalje shume te afert ne rrugen kyesore te Unazes se Re.

- Cmimi i apartamentit 950 Euro m2


Per me shume informacion mund te na telefononi ose te na shkruani ne whatsapp