Shitet Apartament 2+1, [ID KBAXHDNAL 0016] Tirane

Shtepi ne shitje 05/12/2022 16:13 Post ID: 92739


Pagesa 52,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 249 Euro
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 374

🔻Shitet apartament 2+1🔺

📍 Adresa: Fresk ,(Muhamet Deliu)

🔹Pallat i ri
🔹Kati 3
🔹Siperfaqa : 90 m2

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi te vecuar
🔹Dhoma gjumi 2
🔹Tualete 2
🔹 Korridor shperndares
🔹1 ballkon

▫️Ofrohet
🔹E mobiluar
🔹Ne gjendje te mire
🔹 Ka kubature te rregullte
🔹 me kondicioner
🔹proces hipotekimi
Korridor shperndares

Aktualisht e dhene me qera

Cmimi: 52000 Euro