✅Vile per shitje ne teg te Rezidenca Rolling hills,Vila champange Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2022 16:13 Post ID: 92737


Pagesa 2,850,000 Euro
Ambjenti 4+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 996.00 m2 me 4 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 2
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 10374 Euro
Distanca 7.64 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Rolling Hills, Albania - Harta
Lexime 29

Vile per Shitje te Rezidenca Rolling Hills, Vila Champange, prane TEG.
Vila ka siperfaqe totale 1200 m2 .Vila Champagne e cila ndodhet në Rolling Hills Residence dallohet per arkitekturën neoklasike, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe më të preferuara të Tiranës.
Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodër të gjelbëruar, ofron një stil jetese elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada të mëdha xhami, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë komode në komunitet etj.
Vila ne shitje ju jep mundesine te shijoni pamjet e mrekullueshme te oborrit dhe te zones ne saje te nje numri te madh dritaresh termale me dopio xham, ballkone, veranda.
Vila ka pishine verore dhe dimerore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Vila ka nje organizim
Kati 0 ofron një garazh të mbyllur për 2 makina, dhomë teknike, lavanderi, tualet, sallë fitnesi, depo dhe dhomë lojrash.
Kati 1 ofron dhome ndenje,oxhak funksional, kuzhine e vecuar, studio, tualet dhe verande e madhe e cila lidhet me pishinen.
Kati 2 ofron verande, dhome matrimoniale, tualet, garderobe dhe 3 dhoma gjumi me tualet perkates.
Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: