Apartament 1+1 ne shitje ne Astir, Prane Bar Artistit (ID 4111486) Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2022 18:54 Post ID: 92377


Pagesa 68,000 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 251 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 171

id 4111486
Astir, afer Bar Artistit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 78.3 m² (72 m² neto), pallat i ri, me hipoteke, kati 4 banim, jo i fundit, me ashensor, bosh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares per te gjithe ambientet, depo dhe ballkon.

Shitet 68.000 euro.