Shitet Apartament Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2022 22:13 Post ID: 92368


Pagesa 162,400 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 116.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 684 Euro
Distanca 0.89 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 25

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Rrugen Mine Peza ne Rezidencen Mine Peza, Siperfaqe 116m . Apartamenti ka pamje nga rruga dhe ndodhet ne katin e 5. Organizimi ne sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone .
Cmimi 1400 euro/m
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni