Disponojm apartament per shitje ne Astir Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2022 18:17 Post ID: 92359


Pagesa 119,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 101.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 468 Euro
Distanca 2.87 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

Shitet Apartament 2+1 ne Astir|| Instalime cilesore|| zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Te dhenat e Ndarjes:-  Sallon + Kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- 1 tualet

- Siperfaqa bruto : 100.5m2 

-Siperfaqja neto: 114.1m2


- Kati: 3

- Viti i ndertimit: 2023
- Me Ashensor

Karakteristika:

-Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shume prane stacionit te autobusit.
-Pallati perfundon ne vitin 2023.Ndertim Shume Cilesore

- Cmimi i apartamentit 119.000 Euro 

Per me shume informacion mund te na telefononi ose te na shkruani ne whatsapp