Disponojm apartament per shitje tek rruga ''Mine Peza'' Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2022 18:04 Post ID: 92358


Pagesa 135,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 66.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 543 Euro
Distanca 0.89 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 48

Shitet Apartament 2+1 tek rruga''Mine Peza ''|| zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.

Te dhenat e Ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon me kendin e guzhines
- 1tualet


- Siperfaqa : 66m2 

- Kati: 1

Karakteristika:

-Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shume prane stacionit te autobusit.

- Cmimi i apartamentit 135.000 Euro (i diskutueshem)

Per me shume informacion mund te na telefononi ose te na shkruani ne whatsapp