๐Ÿ“ŒShitet Vile me pamje nga deti ne Kassandra, Pefkochori Greqi ๐Ÿ– Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2022 16:48 Post ID: 92349


Pagesa 720,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 400.00 m2 me 2 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 3
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 3533 Euro
Distanca 1.74 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania - Harta
Lexime 13

๐Ÿ“ŒShitet Vile me pamje nga deti ne Kassandra, Pefkochori Greqi ๐Ÿ–

๐ŸกVila ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe 400m2 ne total ne 3 kate.

Vila perbehet nga:
๐Ÿ› 2 dhoma gjumi
๐Ÿ›‹ 2 dhoma ndenje + dhome gatimi
๐Ÿ›€๐Ÿป 2 Tualete
๐Ÿ–ผ Verande 50 m2

Cilesime te tjera te viles:
* Sistem ngrohje me Gas
* Ajer i kodicionuar
* Dysheme me pllaka
* Dritaret dopio xham
* Shkalle te brendshme
* Dere e blinduar
* Sistem alarmi
* Kabllor TV
* Lejohen Kafshet
* Pamje nga Deti
* Oxhak zjarri
* Parking
* Magazine
Distanca nga deti : 10 meter
Distanca nga aeroporti : 94 km
Distanca nga fshati : 250 m
Vila eshte ne gjendje shume te mire
Viti i ndertimit : 1999

๐Ÿ“Vendodhja: Kassandra, Pefkochori Greqi
Cmimi per shitje : 720.000 euro