Apartment 2+1 ne shitje tek Fresku rruga e Dajtit, 70.000 euro Tirane

Shtepi ne shitje 16/12/2022 10:54 Post ID: 92109


Pagesa 70,000 Euro
Ambjenti 2+1, Pjeserisht e mobiluar   
Siperfaqa neto 86.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 277 Euro
Distanca 9.74 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Dajtit - Harta
Lexime 34

Apartment 2+1 ne shitje tek Fresku rruga e Dajtit 


Siperfaqja: 86m2 

2 dhoma gjumi 

1 tualet 

Sallon+ guzhine 

Ballkon

Bosh (vetem kuzhine)

Kati 2


Apartamenti eshte i punuar ne menyre bashkekohore dhe teper cilesor

Tavani eshte i punuar i gjithi me gipsMe hipoteke

Cmimi: 70.000 €