Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 23:03 Post ID: 91938


Pagesa 95,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 371 Euro
Distanca 3.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Kashar, Albania - Harta
Lexime 4

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit.
Ndertimi që ndodhet apartamenti është nje ndertim i mire-administruar me ashensor ,me sistem kapote .
Apartamenti ndodhet në katin e 7 jo i fundit i pozicionuar jug-perendim .
Apartamenti ështe i organizuar ne nje koridor i cili bën shpërndarjen e soxhornos bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhomave te gjumit , 2 tualeteve ,si dhe verande te shfrytezueshme .
Apartamenti shitet i mobiluar.

Apartamenti disponon dhe nje garazhd ne -1 me cmim extra.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor !

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!