Shitet Apartament 2+1+2 tek Kompleksi Dinamo Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 17:53 Post ID: 91923


Pagesa 133,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 98.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 656 Euro
Distanca 1.69 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferrit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

Ky objekt eshte fillimi i nje kompleksi te ri modern i cili kufizohet nga rrugët Memo Meto dhe Ferit Xhajko. Ky objekt ndodhet në pjesën Veri-Lindore të qytëtit të Tiranës në një distancë prej rreth 1.2 km në vijë ajrore nga qëndra e qytetit “Sheshi Skënderbej”, 800 m nga bulevardi i ri dhe 400 m nga qëndra spitalore "Nënë Tereza".Fasadat e objektit janë projektuar të kenë si materiale kryesore veshje me fasade te ventiluar (ose me sistem kapot).
Siperfaqja e apartamentit eshte 98m2 dhe diponon salloni i ndenjes ,Ambjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon .
Ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim Jug-Perendim.
Per me shume informacion na kontaktoni !