Shitet Apartament 1+1, [ID KBVINA 3306] Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 21:19 Post ID: 91921


Pagesa 43,500 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 54.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 155 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 96

Shitet apartament 1+1

Adresa: Ali dem , te markata

Siperfaqe 54.3 m2

Kati 5 i fundit

pallat ekzistues parafabrikat

Ofrohet
Bosh

I sapo rikonstruktuar

Me Parket

. 1 dhome gjumi
. 1 banjo
. 1 ballkon

Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta

Cmimi 43.500 euro