SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO! Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 17:37 Post ID: 91920


Pagesa 151,200 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 98.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 657 Euro
Distanca 2.78 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 0

Shitet apartament 2+1 ne Kinostudio.

Ne nje nga komplekset me te reja ne zone shitet apartament 2+1. Ndertim i vitit 2022.
Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me hapesira te bollshme.


Siperfaqe brendshme 98.2 m2.
Siperfaqe ballkoni 17.8 m2.
Siperfaqe e perbashket 10.4 m2.
Siperfaqe totale 126.4 m2.

Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.