Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi Tek Pallati Me Shigjeta (ID B110150) Tirane Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 17:02 Post ID: 91915


Pagesa 84,000 Euro
Ambjenti 1+1, Pjeserisht e mobiluar   
Siperfaqa neto 67.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 407 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa rruga e kavajes - Harta
Lexime 14

Tek Rruga e Kavajes, tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2( 61 m2 ME HIPOTEKE), kati i 4, pallat i ri, me ashensor. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, ballkoni dhe tualeti. Shitet pjeserisht e mobiluar. Perfshire ne cmim edhe nje post parkimi 13 m2.

Shitet 84000 euro