Shiten, Opsione Apartamentesh 1+1/2+1/3+1, Shkolla "Pavaresia", Durres Durres

Shtepi ne shitje 24/11/2022 21:15 Post ID: 91765


Pagesa 57,600 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 72.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 270 Euro
Distanca 1.50 km nga qendra
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 59

Disponojme Apartamente per shitje te shkolla " Pavaresia"
• Sipërfaqja e apartamenteve variojne nga 72 M2 deri ne 160 M2
• Sistem hidraulik multistrat me kolektor te standartit me te larte italian.
• Sistemi termoizolues Kapote me ngjites dhe rrafshues me elemente fibre te standarteve me te larta
• Ky sistem garanton freskin ne vere dhe ruajtjen e nxehtesise ne dimer.
• Ashensor i pajisur me kamera.
• Sistem kondicionimi.
• Apartamentet ndodhen ne katet : 2, 3, 4, 5.
Organizimi:
• Apartamentet disponojm hapersire per:
• Ambjent Ndenje dhe kuzhine
• Dhoma gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.

• Totalisht i investuar.
• Zonë e preferuar per banim.
Cmimi: 800Euro-900Euro/M2 ne varesi te orjentimit.
• Disponojm Post Parkimi me vlere 6000 Euro.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni: