Shitet, Apartament 2+1+Post Parkimi, Unaza E Re, UNA28678 Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 16:52 Post ID: 91729


Pagesa 132,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 83.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 543 Euro
Distanca 3.17 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re - Harta
Lexime 8

Disponojme, Apartament per Shitje 2+1+Post Parkimi, Unaza e Re.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja bruto: 82.94m2
• Sipërfaqja neto: 73.48
• Kati i 5
• Ndertim i 2022

Organizimi:
•Koridor shperndares.
• Salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet

Cilësime të tjera:
• Totalisht e mobiluar
• Me ashensor.
• Disponon post parkimi te perfshire ne cmim.

Për ta vizituar na kontaktoni!