Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha e Aviacionit/ OPP28482 Tirane

Shtepi ne shitje 29/11/2022 17:39 Post ID: 90184


Pagesa 79,000 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 66.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 337 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Ish Fusha e Aviacionit - Harta
Lexime 73

OPP28482
E vendosur në një nga pikat kryesore të Tiranës, ndërmjet ish fushës së Aviacionit dhe Unazës së Madhe, Apartamenti ndodhet tek "River Residence".

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 65.7m2
• Kati i 4.

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje.
• Ambienti i gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
• Mundësi blerje parking me kosto ekstra.

Të dhëna mbi Rezidencën:
• Zonë e re urbane me potencial zhvillimi.
• Infrastrukturë e plotë rrugore me ndriçim.
• Zona të gjelbërura dhe mjedise rekreative.
• Mundësi parkimi në 2 kate nëntokë.

Teknologjia:
• Siguri dhe qëndrueshmëri
• Termo-izolim/ Zë-izolim
• Kosto minimale përdorimi e mirëmbajtje
Për një vizitë në pronë na kontakto!
OPP28482