Shitet, Shtepi private, Shkoze, Tirane, 100.000Euro, ID PRO28317 Tirane

Shtepi ne shitje 20/01/2023 16:51 Post ID: 89325


Pagesa 100,000 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 250.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 371 Euro
Distanca 4.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Shkoze, Albania - Harta
Lexime 129

Disponojmë shtëpi private për shitje, pozicionuar në Shkozë
Informacion mbi apartamentin:
• Strukturë 1-katëshe
• Sipërfaqe ndërtimi: 130m2
• Sipërfaqe truall: 250m2
Organizimi i brendshëm:
• Sallon ndënjie
• Kuzhinë gatimi
• 3 Dhoma Gjumi
• Tualet
• Ballkon
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• kati -1 mund të përdoret për Garazh ose magazinim.
• Ndricim natyral në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
• Dokumentacion te rregullt
Zona në të cilën ndodhet shtëpia ofron të gjitha facilitet, qetësinë e zonës dhe ajerin e pastër.

Për ta vizituar na kontaktoni!