Shitet Apartament 3+1 Tirane

Shtepi ne shitje 13/12/2022 23:46 Post ID: 85589


Pagesa 85,345 Euro
Ambjenti 3+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 131.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 327 Euro
Distanca 6.53 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Gryka e Kacanikut, Laknas, Albania - Harta
Lexime 74

Shitet okazion Apartament 3+1 ne ndertim ne Univers City ne zonen Startek ne katin e 6 banim (te fundit). Siperfaqe totale 131.3 m nga te cilat 112.58 m Siperfaqe e brendeshme dhe 18.72m Siperfaqe e perbashket. Orjentimi Jug- Lindje. Organizohet ne sallon dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon (lozhe). Cmimi 650 euro/m