Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re(UNA25977) Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 16:54 Post ID: 68762


Pagesa 66,500 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 73.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 275 Euro
Distanca 3.17 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa UNAZA E RE - Harta
Lexime 1496

Shitet, Apartament 1+1,Unaza e Re.
Apartamenti ndodhet ne Rrugën Sokrat Miho,Kompleksi Jolla.
Informacion mbi apartamentin
• Sipërfaqja Bruto:73.74m2
• Kati 3
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
• Orientimi Jug.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim cilësor.
• Fasadë e ventiluar
• Izolim Termik dhe akustik.
• Shtrim parket ose pllaka sipas preferences.
• Në proces ndërtimi.
Projekti është ndër më të bukurit nga ana e dizanjit arkitekturor dhe me nje cilësi absolute .
Apartamentet kanë mundësi përzgjedhje kati duke filluar nga kati i parë deri tek i fundit.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!