House for Sale in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 92,000 Euro. Tirana

House for Sale 09/02/2023 16:17 Post ID: 68762


Payment

92,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 73.00 m2 with 1 Toilete
Floor Floor 3 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 381 Euro
Distances 3.17 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address UNAZA E RE - Maps
Reads 1602

Shitet, Apartament 1+1,Unaza e Re.
Apartamenti ndodhet ne Rrugën Sokrat Miho,Kompleksi Jolla.
Informacion mbi apartamentin
• Sipërfaqja Bruto:73.74m2
• Kati 3
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
• Orientimi Jug.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim cilësor.
• Fasadë e ventiluar
• Izolim Termik dhe akustik.
• Shtrim parket ose pllaka sipas preferences.
• Në proces ndërtimi.
Projekti është ndër më të bukurit nga ana e dizanjit arkitekturor dhe me nje cilësi absolute .
Apartamentet kanë mundësi përzgjedhje kati duke filluar nga kati i parë deri tek i fundit.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!