Shitet, Apartament 3+1+2, Selvia, Tirane 257.000 Euro ID: PRO25688 Tirane

Shtepi ne shitje 24/11/2022 17:06 Post ID: 65807


Pagesa 257,000 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 160.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 11 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 1086 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Selvia - Harta
Lexime 3217

Disponojmë Apartament 3+1 , pozicionuar te Kompleksi Halili, Selvia.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe bruto Apartament: 160m2
• Kati 11 (jo i fundit)
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 4 Ballkone
• Depo
Cilësi të tjera:
• Totalisht investuar dhe mobiluar
• Mobilje italiane
• Sistem Chiller Qëndror
• Parket druri
• Ndricim Natyral në çdo ambient
• Kubature e rregullt
• Ndërtim i ri me 2 ashensor dhe administrim me roje sigurie dhe kamera.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!