Shiten, Opsione Apartamentesh, Kompleksi Arlis, Tirane, 1300Euro m2, ID PRO25484 Tirane

Shtepi ne shitje 04/01/2023 16:56 Post ID: 64313


Pagesa 128,700 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 99.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 634 Euro
Distanca 1.67 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6465

Disponojmë opsione Apartamentesh 2+1 për shitje, pozicionuar në një nga komplekset më të reja në zonë, Kompleksi Arlis, Farmacia 10.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe 99m2 - 130 m2 • Kate te ndryshme
Organizim i brendshëm:
• Ambient ndënjie • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • Korridor shpërndarës • Ballkon
Cilësime të tjera:
• Fasada e pallatit me sistem te ventiluar qe minimizon te nxehtin edhe te ftohtin nga jashte brenda
• Dritare dopio xham plastike te mbushura me gaz argon qe minimizon te gjithe zhurmat nga jashte brenda
• Kubatura te rregullta
• Zone e preferuar per banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontakto!