Shitet shtepi private ne zonen e Kombinatit prane Depove te ujit Tirane

Shtepi ne shitje 16/06/2022 10:48 Post ID: 53536


Pagesa 170,000 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 300.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 573 Euro
Distanca 4.07 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinatit - Harta
Lexime 1047

Ne zonen e Kombinatit prane Depove te Ujit shitet shtepi private nje kateshe me siperfaqe ndertimi 100 m² dhe siperfaqe trualli 300 m². Shtepia organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, koridor shperndares, tualet, verande.

Shtepia ofron nje pamje te lire te Kombinatit, ndodhet ne zone te qete larg zhurmave te qytetitm ka kopesht me peme frutore dhe orientim me diell.

Shitet e mobiluar, ne cmim perfshihet dhe garazhd i pershtatshem per nje makine.

Disponon hipoteke.

Cmimi 170.000 euro