Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Panorama, Stacioni I Trenit Tirane

Shtepi ne shitje 28/07/2022 16:41 Post ID: 17148


Pagesa 185,000 Euro
Ambjenti 3+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 149.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 8 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 780 Euro
Distanca 1.68 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2050

OPP17428

Apartamenti ndodhet tek Stacioni i Trenit në Kompleksin Panorama. Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 149 m2.
• Kati 8.
Organizimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
Detaje të tjera :
• Bosh.
• Totalisht i investuar.
• Orientimi : Jug - Perëndim.
• Vetratë plastike termike dopio xham.
• Tavane me punime gipsi.
• Dorëzohet i përfunduar me parket dhe hidrosanitare sipas preferencave të klientit.
• Ndërtim i 2019.
• Me Ashensor.
Zona ku ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!