APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE YZBERISHT! Tirane

Shtepi ne shitje 25/06/2020 13:47 Post ID: 10237


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 96.00 m2
Kati Kati 8
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 226 Euro
Distanca 3.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Shqiperi - Harta
Lexime 2206

 📣Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht,📣 ne nje zone te qete te Tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet ne jeten e perditshme.

👉Ka akses me sherbimet dhe infrastrukturen totalisht te rinovuar te zones.

🏡Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor.

🏡Apartamenti organizohet nga✅nje sallon ndenje, ✅2 dhoma gjumi, ✅1 tualete dhe ✅nje ballkon.

👉Shitet I mobiluar, disponon certificate pronesie . 

👉Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni.

+