340x230    340x230

🏡 shtepi ne shitje ne livadh

🕵 Online 36 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

125,000 Euro - Shitet Apt 1+1 Buze Rr. Se Kavajes (xhamia - 2 Min Qendra)** Pllt. Me Ashensor (k. 4) I Rikonstruktuar, Arreduar | Park

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 te xhamia ne buze rruges se kavajes (2 min nga qendra) vendndodhje premium | pllt i ri me ashensor | apt i rikonstruktuar totalisht para 2 vitesh | arredim i kompletuar | dysheme parket...
📅 Date: 03/02/2023 17:49

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Prane Bar Bohem.una29786

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje, i cili ndodhet ne misto mane, prane big market informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 102 • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipot...
📅 Date: 04/02/2023 23:58

120,000 Euro - Super Ap 2+1 Te Ministria Drejtesise ( Bulevardi Zogu Pare )

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 te bulevardi zogu pare, rruga hamid shijaku prane ministrise se drejtesise kati 4 banim pallat 5 katesh me siperfaqe totale 91m2 plotesisht i mobiluar, hyrje e rregul...
📅 Date: 04/02/2023 22:39

52,000 Euro - Okazion - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk !!!

Tirane | Fresku/Linze 4.16 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament ne shitje 1+1 ne zonen e freskut per 52'000 euro! ndodhet ne katin e 2 te nje prej rezidencave ne perfundim e siper ne zonen e freskut. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83 m2, t...
📅 Date: 04/02/2023 22:17

90,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard 2.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne ndertim ne bulevard te ri siperfaqe totale 66.76m dhe 56.89m neto .kati i 6 , orjentimi jug-lindje. organizimi sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, dhome gjumi , tualet, ...
📅 Date: 04/02/2023 22:08

108,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ndre Mjeda

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~78m2 ~ kati 3 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ bosh ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :108.000€ ~adresa:rruga ndre mjeda kompleksi alba per me shume inf...
📅 Date: 04/02/2023 20:29

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Don Bosko

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~89m2 ~ kati 5 ~pallat i ri ~me ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :80.000€ ~adresa:don bosko rruga muzaket per me shume info. ...
📅 Date: 04/02/2023 19:46

84,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re 84,000 €

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, unaza e re, prane bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 102 m2. • kati 8 banim • i mobiluar • ne proces hipotekimi organizimi • ambient nd...
📅 Date: 04/02/2023 19:35

185,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Myslym Shyri

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ~2+1 ~101m2 ~ kati 5 ~jo kati fundit ~pallat ekzistues ~pa ashensor ~ me ballkon ~ i mobiluar ~ 1 tualet ~me hipoteke ~ cmimi :185.000€ ~adresa: myslym shyri perball me...
📅 Date: 04/02/2023 19:17

159,800 Euro - Duplex 3+1+kzh. Me Vete +2wc & Depo ** 100% I Ri - Liq. I Thate (mir Zoti) Investim Premium **super Arredim, Parket Ac5

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet duplex unik & 100% i ri: 3+1+kuzh. me vete + 2 wc & depo (liqeni i thate - kapiten mir zoti) pllt i ri (2013) me ashensor dhe ndertime me cilesi absolute (sis. kapot) - apt me cdo gje a...
📅 Date: 03/02/2023 15:13

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc & 2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-peren...
📅 Date: 03/02/2023 14:28

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite (1.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 04/02/2023 17:10

61,790 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje i cili është i pozicionuar ne rrugen 5 maji. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja bruto 63.7 m2 • siperfaqja neto 54.8 m2 aparta...
📅 Date: 04/02/2023 19:15

155,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Zogu I Zi, Tiranë

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 04/02/2023 19:06

180,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Rruga E Kavajës, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobuzëve informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe: 98 m2 • kubaturë e rregullt • ndërtim i ri organizim...
📅 Date: 04/02/2023 19:02

110,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "emi 6", Rr. Riza Cerova, Tiranë

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.34 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 4 banim • orientim: jug-perëndim • sipërfaqe(bruto): 88.8 m2 • sipërfaqe(neto) : 75.6 m2 organizimi: • sallon ndenjie • ...
📅 Date: 04/02/2023 18:59

240,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga E Kavajes, Tiranë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
146.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • kati i 8 banim • sipërfaqe bruto e apartamentit: 144m2 organizimi : • ambient ndënjie • ambienti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 bal...
📅 Date: 04/02/2023 18:52

98,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Durresit

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, i cili është i pozicionuar në rrugen e durrësit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit: 70 m 2 • kati 1 banim. organizimi i bren...
📅 Date: 04/02/2023 18:49

139,900 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartamente te tipologjive te ndryshme per shitje ne kompleksin me te ri qe po ndertohet ne zonen e liqenit te thate "palladium residence" kompleksi eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me...
📅 Date: 04/02/2023 18:45

183,000 Euro - Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
163.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Rezidenca kodra e diellit është investimi më i mirë qe mund te beni per nje jetesë te shëndetshme. ndër ndërtimet më cilësore në tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gj...
📅 Date: 04/02/2023 18:41

50,000 Euro - 1+1+verande, Ne Selite -115.7 M2 (46.7 Apartamenti + 69m2 Verande) (pllt I 2023 - Perfundon Ne Maj ) Standart I Larte Nd

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 1.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 verande 115.7 m2 ( 46.7m2 apartamenti + 69m2 verande) cmim kleringu *ne kompleks te vitit 2023, me cilesorin ne selite ( perfundon ne maj )- qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. ...
📅 Date: 04/02/2023 17:10

47,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Kinostudio, Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 52 m2. • kati 5 dhe i fundit. organizimi: • ambient ndenje. • 1 ambient gatimi. • 1 dhoma gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: ...
📅 Date: 04/02/2023 16:29

105,000 Euro - Apartament Ne Shitje Tek Oxhaku, Tirane 105.000 Euro

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
📌 apartament ne shitje tek oxhaku, tirane 💥 cmimi 105 000 euro ✅ tipologjia 2+1+2 ✅ siperfaqe totale 103 m2 bruto, 11 m sip. e perbashket, 3 m sip. teknike. ✅ kati 2 , mbi dyqane ( p...
📅 Date: 04/02/2023 14:32

230,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga E Kosovareve Pro+28272

Tirane | Komuna e parisit 1.47 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 per shitje tek rruga e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 125.8 m2 (bruto). • siperfaqja e apartamentit : 118.7 m2 (neto). ...
📅 Date: 04/02/2023 14:28

123,000 Euro - Shitet Apartamenti Afer Vizion Plus

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament i rregulluar dhe i mobiluar 2+1apartamenti eshte 88 metra 2. pallat i ri me orientim lindje perendim, kati i peste me ashensor.cmimi 123000 euro i diskutueshem. ...
📅 Date: 04/02/2023 12:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim