🏡 shtepi ne durres

🕵 Online 72 lexues | ⏳ 26 njoftime ne pritje     Print

99,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Id 4151102 ne shkozet, prane roal-gaz shitet shtepi private 2-kateshe, me siperfaqe trualli 222 m² dhe ndertese 200 m² ( secili kat 100 m² ) me hipoteke. ndertim i ri ne faze tulle. vila organizohet ne katin e pare: dhome ndenje bashke me kuzhine...

01/06/2023 15:19

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
331.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Ky shtëpi për shitje është një ndërtim i bukur me 331 m2 siperfaqe totale dhe 129 m2 siperfaqe të brendshme. ka dy kate me mobilim të plotësuar dhe përfshin një xham, një ballkon dhe një oborr. Është një shtëpi perfekte për të gjit...

30/05/2023 18:33

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Qender |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
232.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtepi private dy kateshe ne koxhas ( guzaj ) durres prane rruges kryesore vetem 3 minuta larg. shtepia organizohet ne dy kate nga ku kati i pare perbehet nga nje dhome gjumi, nje sonxhorno, nje kuzhine e vecuar dhe nje tualet. kati i dyte o...

29/05/2023 10:44

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
7+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
815.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
8 Tualete

▶ shtepi ne shitje 1 dylym toke katrore  me certefikate pronesie ☘  pershkrimi i shtepise : 8 dhoma8 banjo 8 ballkone 2 magazina 💸 cmimi : 190000 euro  📍adresa: hamallaj hidrovor durres 📞te interesuarit mund te na kontaktojne ...

25/05/2023 17:11

290,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
3 Tualete

Informacion mbi apartamentin: siperfaqe neto:196,5m2 siperfaqe bruto: 224,2m2 • kati: 4 banim apartamenti oganizohet ne: • 2 ambiente te vecanta ndenje • 1 ambient gatimi • 4 dhoma gjumi • 3 tualete • 2 ballkone • 1 dhome lava...

24/05/2023 23:15

145,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Qender |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet shtepi private prane ures se dajlanit. shtepia organizohet ne kooridor shperndares, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. siperfaqja e ndertuar 150 m2 dhe 500m2 truall. zona ne te cilen ndodhet eshte e kerkuar, per shkak te facili...

20/05/2023 13:21

50,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete

🔥shitet shtepi private buze rruges kryesore tek keneta, durres🔥 . 🏷️ truall: 500 m² 🏷️ ndertim: 42 m² 🏷️ buze rruges kryesore 🏷️ e pershtatshme per biznes 💥 Çmimi: 50,000 € . pozicionimi buze rruges kryesore ...

13/05/2023 17:40

164,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Ofrohet super apartament per shitje ne unazen e vogel te qytetit , prane ish restorant durresit.apartamenti shitet i mobiluar ,mobilimi eshte bere me endjef ahu me lyerje , guzhina multistat dhe quartz , elektroshtepiaket jane te markes samsung , kon...

12/04/2023 08:30

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
281.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shtëpia është e pozicionuar në zonen e shkozetit. informacion mbi pronen: • strukturë 2 katëshe. • sipërfaqe totale: 300m2 • sipërfaqe ndërtimi: 125m2 shtepia eshte e organizuar ne -kati i pare: pa ndarje te dhomave -kati i d...

10/04/2023 10:15

100,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
228.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

...

10/04/2023 10:09

106,500 Euro - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. Jug - P (kati 2)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...
📅 Date: 31/05/2023 15:59

434,500 Euro - Shitet: Vile 3 Kate (395m2 Ndertim & 550m2 Truall) Pamje Spektakolare Mbi Liqenin E Tiranes (6 Dh. Gjumi & 4wc) Me Hipot

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
395.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet ultra vilë me pamje panoramike mbi liqenin e tiranës dhe malit dajt *me hipoteke* - zona liqeni thatë - pas hotel radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga ullishtes  - vila është...
📅 Date: 31/05/2023 21:11

89,000 Euro - 2+1+kuzh. Vec (ish Rest. Durrësi -pas Raiffesien) K.4, Jo I Fundit **76m2 Neto - Bosh | Or. Jug - L -- Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me ankes veç ish restorant durrësi pas raiffesien - rruga ferit xhajko - tiranë - pallati Është i vjetër me tullë silikatë bardhë- pallat i vjetër 5 katësh - apartamen...
📅 Date: 01/06/2023 19:53

100,000 Euro - 🏢tek Don Bosko ,twister Palace Shitet Apartament 2+1, Me çmimin 100,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
apartamenti ka siperfaqe totale 81.16 m² ku 69.88 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne ndertim i cil...
📅 Date: 01/06/2023 19:56

124,000 Euro - Cmim Okazion** 2+1 (siper Pazarit Te Ri - Shk. E Kuqe) K.3 *pllt Ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet  2+1+1 ballkon, sipër pazarit te ri **shkolla e kuqe, rruga dervish hekali - planimetri shumë e mirë, perfekte.- orientim - lindje - v-   dhe kati i lartë me dritë dhe qetësi | cilësi...
📅 Date: 01/06/2023 22:58

70,500 Euro - New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 - Pamje E Lire & Planimetri I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
I sapo dale ne treg **1+1 i fundit qe shitet ne pallat -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideal...
📅 Date: 01/06/2023 23:22

210,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (square 21 - Rr. Kavajes, Pol. Bashkiake) K9, Me Pamje -- Kompleks Elitar, Apt Ne Faze Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet ultra apt 2+1+2wc dheballkon ( kompleksi square 21  - rruga kavajës, ngjitur me policinë bashkiake ) apartamenti është në fazë ndërtimi, sapo ka përfunduar tulla ** afati përfundimit ...
📅 Date: 02/06/2023 06:09

198,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike 8.55 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 02/06/2023 06:09

210,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (square 21 - Rr. Kavajes, Pol. Bashkiake) K9, Me Pamje -- Kompleks Elitar, Apt Ne Faze Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet ultra apt 2+1+2wc dheballkon ( kompleksi square 21  - rruga kavajës, ngjitur me policinë bashkiake ) apartamenti është në fazë ndërtimi, sapo ka përfunduar tulla ** afati përfundimit ...
📅 Date: 02/06/2023 06:09

88,000 Euro - Apt: 1+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) **mnd Konvertimi 2+1 -- Pllt 2023, K2 - 2 Ashensor

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 **mnd konvertimi ne 2+1 || kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mir...
📅 Date: 02/06/2023 02:22

88,000 Euro - Shitet: 1+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) **mnd Konvertimi Ne 2+1 -- Pllt 2023, K4 - 2 Ashens. | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...
📅 Date: 02/06/2023 02:09

88,000 Euro - 1+1+bllk (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023, K6 - 2 Ashens. | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3 - golden park) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | bal...
📅 Date: 02/06/2023 01:58

76,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Zona/rruga : fresku afer auto kalaja shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 102m ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe or...
📅 Date: 02/06/2023 01:57

107,000 Euro - Shitet: 2+1 (spitali Amerikan 3 - Golden Park) Pllt 2023 - Cilesi Max. Ndertimi | Or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apt 2+1 ne kompleks me cilësi të lart ndërtimi (spitali amerikan 3) pllt me cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri ideale dhe ndricim shume te mire **jug - perendim | ballkon i gjate d...
📅 Date: 02/06/2023 01:36

118,500 Euro - Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Fusha ) Pllt I 2023, K3 (ashensor) Planimetri & Ndricim Ideal **jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2+1-- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 - me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideale, hapesire e shfrytezuar ne maksimum | kati i 3 (me ashensor) *** ven...
📅 Date: 02/06/2023 01:22

125,000 Euro - Shitet: 1+1 (myslym Shyri - Rr. Him Kolli, 450m Qendra) Pllt V 2010 (k.9, Ashensor) Or. Jug -l **pjes. I Mobiluar (kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 myslym shyri (rr. him kolli) pallat i ri i v 2010, kati 9 me ashensor | apt pjeserisht i mobiluar, me ndricim natyral shume te mire dhe hapesire te bolleshme | instalime dhe puni...
📅 Date: 31/05/2023 17:15

410,000 Euro - ‼️okazion‼️apartament Ne Shitje 3+1+verande Tek Sunrise Residence ,teg

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (5.75 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Organizohet ne: ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, lavanderi, 2 tualete dhe verande. ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. pjese e nje residence e cila perfshin: recepsion 24 orë m...
📅 Date: 01/06/2023 09:58

115,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Yzberisht - Nela 6 ) K.5, Me Ashensor - I Sapo Investuar, Cdo Gje E Re - Parket, Kondicioner **tualet Me D

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt: 2+1 ( yzberisht - nela 6 ) kati 5, me ashensor | apartamenti eshte i sapo investuar: me parket, dritare dopio xham, dyer dhe instalime elektrike / hidrualike te reja, kuzhina e kompletuar ...
📅 Date: 01/06/2023 11:15

183,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (pas Amb Amerikane - 4min Rr. Elbasanit) Pllt I V. 2023 - Faze Parketi - 100% I Ri, Planimetri Ideale (3

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhebllk (pas amb amerikane - 4min rr. elbasanit) vendodhje fantastike | pallat i vitit 2023 ** i sapo perfunduar, ne faze parketi - apt 100% i ri dheme investime super cilesore nga ...
📅 Date: 01/06/2023 13:20

124,500 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (0.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 01/06/2023 21:37

198,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 02/06/2023 06:09

100,001 Euro - 21 Dhjetori, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
21 dhjetori, shesim apartament 2+1! pallat egzistues. kati: 3 siperfaqe: 70 m2, 64 m2. per me teper informacion me kontaktoni ne 0697907309....
📅 Date: 02/06/2023 00:56

49,835 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Bulevardin E Kasharit Ne Tirane (id 4111570)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111570 bulevardi kasharit, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 58.63 m² (51.82 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor (jo i fundit), organizohet ne nje dhome n...
📅 Date: 01/06/2023 23:26

49,800 Euro - 🏡shitet Apartament Rezidencial 1+1 NË Kompleksin Alba ,njË Nga Zonat MË TË KËrkuara, Astir, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏡shitet apartament rezidencial 1+1 nË kompleksin alba ,njË nga zonat mË tË kËrkuara, astir, tiranË. 📍vendndodhja: bulevardi kasharit , astir pranë pallateve fratar, tiranë 📏si...
📅 Date: 01/06/2023 23:24

70,500 Euro - New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 - Pamje E Lire & Planimetri I

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
I sapo dale ne treg **1+1 i fundit qe shitet ne pallat -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideal...
📅 Date: 01/06/2023 23:22

52,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Bulevardi Kashar Prane Casa Italias Ne Tirane (id 4111569)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.40 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111569 bulevardi kashar, prane casa italias, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 62 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. ...
📅 Date: 01/06/2023 23:06

75,330 Euro - Shitet ,apartament 2+1 ,unaza E Re ,tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : rruga sokrat miho apartamenti është i pozicionuar tek rruga "sokrat miho" ,unaza e re, tirane. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 83.70m2 • ...
📅 Date: 01/06/2023 23:04

124,000 Euro - Cmim Okazion** 2+1 (siper Pazarit Te Ri - Shk. E Kuqe) K.3 *pllt Ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.90 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet  2+1+1 ballkon, sipër pazarit te ri **shkolla e kuqe, rruga dervish hekali - planimetri shumë e mirë, perfekte.- orientim - lindje - v-   dhe kati i lartë me dritë dhe qetësi | cilësi...
📅 Date: 01/06/2023 22:58

111,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Aura, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 16:08

240,000 Euro - Apartament 2+1+ Post Parkimi, Stadiumi Dinamo, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 16:08

302,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë Pri30378

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, me investime të shumta. qendra është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër institu...
📅 Date: 01/06/2023 16:12

126,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 126,500€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 126,500€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kat...
📅 Date: 01/06/2023 18:23

68,501 Euro - Fresku, Shesim Apartament 2+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Fresku, shesim apartament 2+1! apartamenti ndodhet prane restorant freskut. siperfaqe bruto: 94 m2, neto 85 m2. kati 3. pallat 7katesh, pa ashensor. me hipoteke. per me teper informacion ju ...
📅 Date: 01/06/2023 22:56

57,000 Euro - Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 🔐

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresQender 0.90 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion!!! per muajin qershor dhe korrik shitet apartament 2+1 🔐 siperfaqja 📐 : 99.7m2 vendndodhja 📍 : para kmy-se. kati i 3- i banimit, me shkalle. cmimi 💵 : 57.000 euro i diskutuesh...
📅 Date: 01/06/2023 22:43

86,000 Euro - Te Mozaiku Pranë Zogu I Zi Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
✨️ shitet apartament 1+1 📌 mozaiku i tiranës pranë zogu i zi 📐 siperfaqe 70 m² 📍 kati 1-rë 🔒 pallat ekzistues tulle ⭕️ me hipotekë 🔔 mundësi ndarje për 2+1 💶 ...
📅 Date: 01/06/2023 21:59

120,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Tek Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në zonën e kopshtit botanik, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 3 •sipërfaqe bruto: 81.9m2 orientimi: veri-lindje •organizimi i brendshëm: •ambient ...
📅 Date: 01/06/2023 21:56

126,000 Euro - Rafaelo Properties-068 8581709

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+blk kati 8, 117 m² 126.000 euro (rruga jordan misja)...
📅 Date: 01/06/2023 21:46

124,500 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 0.06 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 01/06/2023 21:37

125,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Liqen Te Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane radisson hotel . siperfaqe neto 64.34m2 siperfaqe bruto 76.28m2 kati i 4-te organizimi : koridor shperndares sallon i madh me ambient gatimi dhome gjumi tualet b...
📅 Date: 01/06/2023 21:27

78,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha E Aviacionit Prane Pallateve Telebingo Ne Tirane (id 4111567)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111567 tek fusha e aviacionit, prane pallateve telebingo, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 50 m² (43 m2) me hipoteke, kati 10 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. ...
📅 Date: 01/06/2023 10:14

78,000 Euro - Dublex Ne Shitje Ne Zonen E Don Boskos, Prane Shkolles Vace Zela Ne Tirane (id 4111568)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111568 ne zonen e don boskos, prane shkolles vace zela, shitet dublex ne ndertim te ri, apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m² ne certifikate pronesie, ndodhet ne katin perdhe, organizohet ne: ...
📅 Date: 01/06/2023 10:16

99,000 Euro - Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar Ne Shitje Ne Fillim Te Ali Demit Ne Tirane (id 4129375)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4129375 ne zonen e ali demit, tek rruga ish piro mani, shitet super apartament 2+1 ne ndertim ekzistues (parafabrikat), kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të kërkuara dhe ofron të gjith...
📅 Date: 01/06/2023 10:39

107,000 Euro - Super Apartament 1+1+ Garazh Ne Shitje Ne Zonen E Tiranes Se Re Prane Pallatit Me Shigjeta (4111478)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111478 ne zonen e tiranes se re prane pallatit me shigjeta, shitet super apartament 1+1, me hipoteke, siperfaqja 61 m², pallat i ri, kat i 2, ashensor, mobilim modern, strukture e rregullt. orga...
📅 Date: 01/06/2023 11:47

49,000 Euro - Apatament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Irfan Tomini Ne Afersi Te Shkolles 26 Nentori (id 4119171)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4119171ne rrugen irfan tomini ne afersi te shkolles 26 nentori, shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqa 65 m² kati 5 (i fundit) ne pallat ekzistues parafabrikat. apartamenti organizohet ne nj...
📅 Date: 01/06/2023 11:48

165,000 Euro - Shitet 2+1+2 Rr Frosina Plaku (ish Parku)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
📣 shitet apartament 2+1+2tualete 📍 kompleksi kontakt 🛣️ rruga "frosina plaku" 🪜 kati 8 , me ashensor 📐 siperfaqe 93 m² 🧭 orientim jug-lindje 🛋️ mobiluar me kushte bashk...
📅 Date: 01/06/2023 12:06

79,200 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E 5 Majit Ne Tirane (id 4111555)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111555 ne zonen e 5 majit ne tirane, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 66 m² (60.5 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhoma gjumi, nje t...
📅 Date: 01/06/2023 12:14

220,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë Pri30376

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 16, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, me investime të shumta. qendra është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër institu...
📅 Date: 01/06/2023 16:15

185,600 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Residenca Mine Peza, 1600eu M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅 Date: 01/06/2023 21:17

93,000 Euro - Shitet, Garsionere, Rruga Barrikadave, 93000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, garsionere, rruga barrikadave kati 8 siperfaqe 49 m2 totalisht e investuar dhe mobiluar mundesi e mire investimi ndertim i ri zone e preferuar per banim ne afersi te qendres se qytetit. ...
📅 Date: 01/06/2023 21:00

80,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë. 80,000 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitje apartamenti ndodhet pranë njësisë bashkiake, unaza e re, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 2 •sipërfaqe bruto: 79.25m2 organizimi i ...
📅 Date: 01/06/2023 20:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim