JEPET ME QERA TE KOPSHTI ZOOLOGJIK.... APARTAMENT 2+1 ..!! Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 15:29 Post ID: 98958


Pagesa 1,200 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Distanca 2.71 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga peti - Harta
Lexime 7

Jepet me qera apartament + garazhd, ne Rr. Peti, prane Kopsjtit zoologjik,me pamje te lire vizive dhe panoramike nga liqeni. Apartamenti organizohet nga sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, dhe 2 depo dhe garazdh.
Apartamenti eshte teresisht i arreduar me nje super mobilim.
JEPET ME QERA PER NJE CMIM 1200 EURO NE MUAJ...!!
MINIMUMI I KONTRATES 1 VIT...!!
GARANCI 2 MUAJ..!!
PER PARAPAGIM 6 MUAJ OSE 1 VIT CMIMI I DISKUTUESHEM..!!
Nxitoni ta beni tuajen kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: ,
REAL ESTATE REGER