Jepet me qera apartament 1+1🔺 ID SS 034] Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 15:22 Post ID: 98956


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 56.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Distanca 3.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Kompleksi fratar - Harta
Lexime 22📍 ASTIR ,Kompleksi Fratari
🔹 Ashensor po
🔹Siperfaqa :56m2
🔹Kati 8

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi bashke
🔹Dhoma gjumi 1
🔹Tualet 1
🔹️Ballkon 1

▫️Ofrohet
🔹E mobiluar
🔹Parket JO
🔹️Pllake po
🔹Ne gjendje te mir
🔹 Ka kubatur te rregullt
🔹Ngrohja me rezistence
Cmimi: 300 E / 1 Qera + 1 Garanci

[ID SS 034]