Jepet me qera hyrje ne banese private Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 14:11 Post ID: 98643


Pagesa 25,000 Leke Zero Komision
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 45.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 0
Distanca 2.56 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Kasem Luga, Tirana, Albania - Harta
Lexime 221

Jepet me qera Banese private kati 0 ( perdhe )

Siperfaqe 45 metra 2, apartament 1+1 i mobiluar ,

Cmimi 25.000 leke te reja dritat dhe uji nuk perfshihen ne cmim

Adresa : Rruga “Kasem Luga”