Jepet me qera Apartament 2+1 Tirane

Shtepi me qera 01/02/2023 21:11 Post ID: 95589


Pagesa 650 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 124.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 0
Distanca 2.26 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1506

🏠 Jepet me qera Apartament 2+1

✅ Organizimi:

🛏️ 2 dhoma gjumi

🛁 2 tualete 

🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine

🏠 1 verande 20 m2

🛋️ I restauruar dhe mobiluar 9 muaj me pare

🚹 I pabanuar

🏢 Kati 0

🧭 Orientimi: Veri Lindje

🚗 Mundesohet parkim me qira mujore.

📐 Siperfaqe e apartamentit: 124 m2

💰 Cmimi: 650 euro / muaj

📍Adresa: Prane kopshtit Zoologjik

📲 Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni n numrin tone te telefonit!