Shtepi me qera ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 280 Euro. Tirane

Shtepi me qera 04/06/2022 20:23 Post ID: 70833


Pagesa

280 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 69,020 Euro
Distanca 2.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Kostaq Cipo, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1269

Apartament me qera 1+1 kati 3 ne rrugen kostaq cipo Ali Demi(ish markata) apartamenti organizohet ne ambient gjumi,ndjenje,aneks kuzhine banjo dhe koridor i bollshem, apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire