Shtepi me qera ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 2,000 Euro. Tirane

Shtepi me qera 14/03/2023 15:00 Post ID: 70717


Pagesa 2,000 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 237.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 568,300 Euro
Distanca 1.73 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1883

Disponojmë Vilë me qera, pozicionuar te Rruga Jordan Misja.
Informacion mbi vilën:
• Strukture 3 katëshe
• Sipërfaqe ndërtimi: 237m2
• Sipërfaqe garazh: 57m2 , për 2 makina
Organizimi i brendshëm:
Kati 1 : • Sallon ndënjie • Ambient gatimi • Tualet
Kati 2 : • 3 Dhoma Gjumi • Tualet • 2 Ballkone
Kati 3 : • Papafingo Open Space
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Katet lidhem me shkallë të brendshme
• Oborr i gjelbëruar
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër , akses në rrugët kryesore , linjën urbane si dhe është zonë tepër familjare )
Për ta vizituar na konataktoni!