Shtepi me qera ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 800 Euro. Tirane

Shtepi me qera 15/03/2023 16:54 Post ID: 57714


Pagesa 800 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 134.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 236,891 Euro
Distanca 0.86 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2125

Apartament me qera ne zonen e Bllokut, Rruga Lidhja e Prizrenit
Informacion mbi apartamentin:
•Siperfaqja 134m2
•Kati 10 me ashensor
Orientimi Jug dhe Perendim
Organizimi i brendshëm:
•1 Sallon ndenje dhe kuzhina
•3 Dhoma gjumi
•2 Tualete
•2 Ballkone
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
•2 kondicionere
•Ndërtim i Ri
• Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
Ndodhet i pozicionuar në një nga zonat më të preferuara për banim dhe ofron të gjitha facilitet e mundshme: kopshte, shkolla, markete dhe institucione.
Për ta vizituar na kontaktoni!