Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 19:35 Post ID: 176143


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 114,169 Euro
Distanca 3.04 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Rruga Sauku Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 12

Jepet apartament me qera 1+1
Arredim i ri dhe modern
Prane rrethrrotullimit te saukut
Pallat i ri me ashensor
I pabanuar me pare kati 3