Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 780 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 16:28 Post ID: 176062


Pagesa

780 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 93.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 245,581 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres - Medreseja, Albania - Harta
Lexime 7

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Viles Gold ne nje pallat te ri me 2 ashensore , te mireadministruar dhe me sistem sigurie 24 ore .