Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 380 Euro. Tirane

Shtepi me qera 23/09/2023 15:31 Post ID: 176024


Pagesa

380 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 110,697 Euro
Distanca 1.20 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa ASTIR - Harta
Lexime 173

Jepet Apartament 1+1 me qira ne astir
Apartamenti ofrohet totalisht i mboliuar me te gjitha mobiljet e reja dhe i pabanuar me pare.
Aktualisht ne proces mobilimi i gatshem ne fund te ketij muaji.
Kati 1 me ashensor .
2 ballkon
1 tualet
1 dhome ndenje
1 dhome gjumi