Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 14:11 Post ID: 175866


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 122,018 Euro
Distanca 2.11 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 335

Apartamenti eshte 120m2, 2+1 ne super kushte dhe mobilim i ri. Ndodhet ne katin e trete me ashensor. Kerkoj nje ose dy goca serioze per ndarje qeraje. Cmimi total 450€.