Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 390 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 21:33 Post ID: 175862


Pagesa

390 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 101,836 Euro
Distanca 2.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha ,Shqiperia - Harta
Lexime 657

Apartament 2+1 me qira në “Laprakë”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Ndodhet në katin e 9-të ne pallat te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhomë gjumi, dy tualet

Apartamenti është i mobiluar me orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 400 leke/muaj